30 червня та 02 липня 2025 року Запорізьким РЦПК проведено навчальні заняття в рамках реалізації загальної професійної (сертифікатної) програми підвищення кваліфікації "Запобігання корупції та впровадження стандартів доброчесності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування" для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Під час другого навчального тижня учасники професійного навчання мали змогу удосконалити власні професійні компетентності за такою тематикою:

– "Розвиток інституту викривання: міжнародні стандарти та національне законодавство. Права та гарантії захисту викривачів в Україні";

– "Антикорупційна політика та антикорупційні органи України".

Дякуємо нашим партнерам – викладачам, а саме, адвокату АО "Гладкий, Яценко та партнери" Дмитру Яценку та завідувачу кафедри політології факультету соціології та управління Запорізького національного університету, доктору політичних наук, доценту Євгену Цокуру  за цікавий, професійний виклад матеріалу, а слухачам – за активність і зворотній зв’язок.

Наступні навчальні заходи за означеною програмою заплановано на 07, 08, 09 та 10 липня 2025 року.

 

#запобігання_корупції

#професійне_навчання

#підвищення_кваліфікації

#Запорізький_РЦПК