У зв'язку із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Запорізький Центр з метою виконання плану-графiка підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій на 2020 рік, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 19.12.2019 № 654, запровадив нові форми підвищення кваліфікації: дистанційну та змішану (очно-заочну, під час якої лекційний матеріал викладається в дистанційному режимі – онлайн, практична частина та підсумковий контроль будуть здійснені після зняття карантинних заходів).

   Навчання здійснюється за такими програмами підвищення кваліфікації:

– загальна професійна (сертифікатна) програма підвищення кваліфікації;

– спеціальна професійна (сертифікатна) програма підвищення кваліфікації;

– загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації;

– спеціальна короткострокова програма підвищення кваліфікації.

 

   Із графіком проведення навчальних заходів можливо ознайомитись в розділі Анонси на сайті Центру та додатково із листів-запрошень, надісланих на електронну пошту органів публічної влади.

    Навчання здійснюється на платформі ZOOM. Нижче наведено інструкцію щодо її використання на комп'ютері (ноутбуці) та телефоні.