Шановні відвідувачі

сайту Запорізького регіонального центру підвищення кваліфікації!

 

Керівництво та колектив Центру щиро вітають Вас на нашій офіційній сторінці!

 

Запорізький край – це сама історія, наповнена духом нестримного Дніпра, солодким повітрям козацької вольниці, ароматами безкраїх степів. Ця земля народжувала героїв, чиї подвиги оспівувалися у піснях та легендах.

Гей, шуми, Великий луже,

Мати Хортиця, співай,

Щоб воскресла наша слава,

Наша пісня і душа,

Сходить сонце, золотиться,

Мов козацька булава.

Ще не висохла криниця –

Запорізька Січ жива.

 

Запорізька область – була і залишається регіоном невичерпних можливостей за людським, економічним, науковим потенціалом.

Область є одним з найбільш технологічно розвинених регіонів України, зокрема, провідним центром вітчизняного авіадвигунобудування, виробництва трансформаторів та іншої високотехнологічної продукції, яка є фірмовим запорізьким брендом, маркою світового класу якості та надійності. Потужний металургійний комплекс області відомий в усьому світі підприємствами чорної та кольорової металургії. Енергетичний комплекс області – найпотужніший в Україні.

Запорізький регіон – один з найбільших виробників сільсько­господарської продукції та виробів харчової промисловості серед регіонів України. В області розташовано ряд підприємств, які за потужністю та обсягами випуску продукції є провідними в Україні.

За адміністративно-територіальним устроєм область складається із 5 районів. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 713-р "Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Запорізької області" в області створено 67 територіальних громад, до складу яких входять 36 сільських, 17 селищних та 14 міських громад.

Сприяння розвитку професійної, ефективної, стабільної публічної служби, яка представлена в регіоні державними службовцями органів виконавчої влади та посадовими особами місцевого самоврядування, є основною місією Запорізького регіонального центру підвищення кваліфікації, як закладу післядипломної освіти.

Забезпечення ефективної системи професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад є основною стратегічною ціллю діяльності Центру.

Навчальні програми, які реалізуються Центром, спрямовані на розвиток професійних компетентностей державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, як за галузевою спрямованістю, так і за актуальною проблематикою, пов’язаною з вдосконаленням державного управління та розвитком місцевого самоврядування.

 

 

Запорізький регіональний центр підвищення кваліфікації завжди відкритий до співпраці та налагодження нових партнерських відносин!