Анонси

 

18, 19 листопада 2021 року планується реалізація за дистанційною формою спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації "Діяльність архівних установ області: регіональний аспект" для працівників архівних відділів районних державних адміністрацій та місцевих рад.

 

05 листопада 2021 року планується реалізація за дистанційною формою спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації "Актуальні питання реалізації державної соціальної програми протидії торгівлі людьми" для посадових осіб місцевого самоврядування Запорізької області.

 

 

З 01 листопада 2021 року Центр планує розпочати реалізацію (за дистанційною формою) спеціальної професійної (сертифікатної) програми підвищення кваліфікації "Забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення на місцевому рівні" для посадових осіб місцевого самоврядування – працівників управлінь соціального захисту населення Запорізької міської ради по Заводському, Шевченківському та Хортицькому районах.

 

26-27 жовтня  планується проведення навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Безпека використання кіберпростору" для посадових осіб місцевого самоврядування.

 

 

З 22 жовтня планується реалізація навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації вперше призначених на службу в органи місцевого самоврядування.

 

 

З 21 жовтня планується реалізація навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації вперше призначених на посади державної служби категорії "Б", "В".

 

18-19 жовтня планується навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Сучасний діловий протокол та етикет" для посадових осіб місцевого самоврядування.

 

11-12 жовтня планується проведення навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Законодавчі новели в унормуванні правового статусу старости та їх практичний зміст" для старост та виконуючих обов’язки старост в територіальних громадах.

 

08, 12 жовтня планується проведення навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Організація роботи зі зверненнями громадян. Доступ до публічної інформації".

 

07, 11 жовтня планується проведення навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Сприйняття змін та інновацій" для державних службовців категорії "В".

 

06, 07 жовтня планується проведення навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Сучасний діловий протокол та етикет" для державних службовців місцевих органів виконавчої влади – працівників районних державних адміністрацій Запорізького регіону.

 

06, 07 жовтня планується проведення навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Правові та практичні аспекти здійснення публічних закупівель" для посадових осіб місцевого самоврядування Бердянського, Мелітопольського та Пологівського районів.

 

04, 05 жовтня планується проведення навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Правові та практичні аспекти здійснення публічних закупівель" для державних службовців райдержадміністрацій та посадових осіб місцевого самоврядування Василівського, Запорізького районів.

 

22, 28 вересня планується проведення навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Медіаграмотність публічних службовців" для державних службовців місцевих органів виконавчої влади.

 

21, 22 та 27 вересня планується проведення навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Запобігання корупції у сфері публічного управління" для державних службовців місцевих органів виконавчої влади Запорізького регіону.

 

17 вересня планується проведення навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації з актуальних питань діяльності служб у справах дітей територіальних громад для публічних службовців – начальників служб у справах дітей.

 

17, 20 вересня планується проведення навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Впровадження змін та інновацій" для державних службовців категорії "Б".

 

15 – 16 вересня планується проведення навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Ефективні комунікації та взаємодія в команді" для державних службовців.

 

09 – 10 вересня планується проведення навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Правові та практичні аспекти здійснення публічних закупівель" для посадових осіб місцевого самоврядування Запорізької міської ради.

 

07 – 08 вересня планується проведення навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Ефективні комунікації та взаємодія в команді" для державних службовців.

 

 

З 06 вересня буде розпочато навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації державних службовців категорії "Б", "В" та посадових осіб місцевого самоврядування (не рідше одного разу на три роки).

 

06, 09 вересня планується проведення навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Безпека використання кіберпростору" для державних службовців.

 

26, 27 серпня  планується проведення навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Ділове українське мовлення" для державних службовців місцевих органів виконавчої влади.