Анонси

 

06, 07 жовтня планується проведення навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Правові та практичні аспекти здійснення публічних закупівель" для посадових осіб місцевого самоврядування Бердянського, Мелітопольського та Пологівського районів.

 

04, 05 жовтня планується проведення навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Правові та практичні аспекти здійснення публічних закупівель" для державних службовців райдержадміністрацій та посадових осіб місцевого самоврядування Василівського, Запорізького районів.

 

22, 28 вересня планується проведення навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Медіаграмотність публічних службовців" для державних службовців місцевих органів виконавчої влади.

 

21, 22 та 27 вересня планується проведення навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Запобігання корупції у сфері публічного управління" для державних службовців місцевих органів виконавчої влади Запорізького регіону.

 

17 вересня планується проведення навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації з актуальних питань діяльності служб у справах дітей територіальних громад для публічних службовців – начальників служб у справах дітей.

 

17, 20 вересня планується проведення навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Впровадження змін та інновацій" для державних службовців категорії "Б".

 

15 – 16 вересня планується проведення навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Ефективні комунікації та взаємодія в команді" для державних службовців.

 

09 – 10 вересня планується проведення навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Правові та практичні аспекти здійснення публічних закупівель" для посадових осіб місцевого самоврядування Запорізької міської ради.

 

07 – 08 вересня планується проведення навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Ефективні комунікації та взаємодія в команді" для державних службовців.

 

 

З 06 вересня буде розпочато навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації державних службовців категорії "Б", "В" та посадових осіб місцевого самоврядування (не рідше одного разу на три роки).

 

06, 09 вересня планується проведення навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Безпека використання кіберпростору" для державних службовців.

 

26, 27 серпня  планується проведення навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Ділове українське мовлення" для державних службовців місцевих органів виконавчої влади.