20 березня 2024 року Запорізьким РЦПК завершено навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Реалізація Державної стратегії регіонального розвитку: територіальний підхід", в якому взяли участь більше ніж 70 публічних службовців – представники 8 структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації, 4 районних державних адміністрацій, виконавчого апарату Запорізької обласної ради та 16 територіальних громад Бердянського, Василівського, Мелітопольського та Пологівського районів Запорізької області.

     Впродовж двох навчальних днів з публічними службовцями працювала Марина Волосюк – доцент кафедри менеджменту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, кандидат економічних наук.

     За результатами проведеного навчального заходу учасники професійного навчання отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

         Як і завжди, по завершенню навчального заходу було проведено анонімне анкетування щодо задоволеності слухачів організацією освітнього процесу в цілому. З узагальненим аналізом анкет-відгуків можна ознайомитися в рубриці "Зворотній зв'язок зі слухачами та замовниками навчання" за посиланням: http://zcpk.com.ua/zvorotnij-zvyazok/sluhachi-pro-riven-zadovolenosti-navchannya/2024