01 грудня 2023 року Запорізьким РЦПК завершено реалізацію навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Особливості надання соціальних послуг вразливим групам населення під час воєнних дій", в якому взяли участь понад 90 фахівців із соціальної роботи та інших працівників системи соціального захисту в громадах Запорізького регіону.

     Під час останніх навчальних зустрічей спікерами були: Марина Безрук – спеціаліст з навчально-методичної роботи МБО "Партнерство "Кожній дитині"; Наталя Хіхло – начальник відділу з питань соціальної підтримки сімей та моніторингу надання соціальних послуг Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної військової адміністрації.

    Слухачі мали змогу підвищити власні професійні компетентності за наступними темами:

– "Патронат над дитиною як механізм сприяння подолання складних життєвих обставин";

– "Планування організації надання соціальних послуг відповідно до визначених потреб населення територіальної громади".

    За підсумками навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 1,0 кредиту ЄКТС.

    Як і завжди, по завершенню навчального заходу було проведено анонімне анкетування щодо задоволеності слухачів організацією освітнього процесу в цілому. З узагальненим аналізом анкет-відгуків можна ознайомитися в рубриці "Зворотній зв'язок зі слухачами та замовниками навчання" за посиланням: http://zcpk.com.ua/zvorotnij-zvyazok/sluhachi-pro-riven-zadovolenosti-navchannya/2023