17 листопада 2023 року Запорізьким РЦПК було завершено реалізацію загальної короткострокової програми підвищення кваліфікації  "Актуальні питання реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми" в якій взяли участь представники Запорізької обласної державної адміністрації, Бердянської, Запорізької, Мелітопольської районних державних адміністрацій, 21 територіальної громади Запорізької області. Реалізація програми здійснювалася в дистанційному режимі з використанням програми Zoom.

Під час останнього дня навчання спікерка даного заходу Заїкіна Наталія Валентинівна – експертка з питань протидії торгівлі людьми БО "БФ "Посмішка ЮА" провела з учасниками професійного навчання заходи за такими темами:
  • Повноваження місцевих органів публічної влади у сфері протидії торгівлі людьми.
  • Взаємодія органів Національної поліції з суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері протидії нелегальній міграції та торгівлі людьми.

   За підсумками навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 0,33 кредиту ЄКТС.

  Як і завжди, по завершенню навчального заходу було проведено анонімне анкетування щодо задоволеності слухачів організацією освітнього процесу в цілому. З узагальненим аналізом анкет-відгуків можна ознайомитися в рубриці "Зворотній зв'язок зі слухачами та замовниками навчання" за посиланням: http://zcpk.com.ua/zvorotnij-zvyazok/sluhachi-pro-riven-zadovolenosti-navchannya/2023