20 жовтня 2023 року Запорізьким РЦПК було завершено реалізацію загальної професійної (сертифікатної) програми підвищення кваліфікації "Запобігання корупції у сфері публічного управління", в якій взяли участь представники 3 структурних підрозділів обласної державної адміністрації, 4 районних державних адміністрацій, виконавчого апарату Запорізької обласної ради та 8 територіальних громад Запорізької області.

    Реалізація програми здійснювалася в дистанційному режимі з використанням програми Zoom.

    Під час останнього дня навчання публічні службовці ознайомилися з партисипаційними практиками в контексті подолання корупції: українським та зарубіжним досвідом. Поглибили свої знання щодо інструментів запобігання корупції за законодавством України, дізналися як через розвиток громадянських компетентностей сформувати світоглядні засади протидії корупції.

    Як і завжди, по завершенню навчального заходу було проведено анонімне анкетування щодо задоволеності слухачів організацією освітнього процесу в цілому. З узагальненим аналізом анкет-відгуків можна ознайомитися в рубриці "Зворотній зв'язок зі слухачами та замовниками навчання" за посиланням: http://zcpk.com.ua/zvorotnij-zvyazok/sluhachi-pro-riven-zadovolenosti-navchannya/2023