15 вересня 2023 року відбувся заключний етап онлайн навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації  "Особливості проведення аналізу витрат і вигод інвестиційних проєктів, які реалізуються за кошти міжнародних фінансових організацій", в якому взяли участь близько 40 публічних службовців – представники 8 структурних підрозділів облдержадміністрації, 2 райдержадміністрацій та 9 територіальних громад Запорізької області.

     Реалізація програми здійснювалася в дистанційному режимі з використанням програми Zoom.

     В останній день навчання слухачі ознайомилися з основними показниками соціальної ефективності: зменшення безробіття, покращення соціальної інфраструктури, здоров'я та освіти населення, збільшення доходів населення та підвищення загальної якості життя та практикою проведення аналізу витрат і вигод інвестиційних проєктів, які реалізуються за кошти міжнародних фінансових організацій.

      За підсумками навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 0,3 кредиту ЄКТС.

    Як і завжди, по завершенню навчального заходу було проведено анонімне анкетування щодо задоволеності слухачів організацією освітнього процесу в цілому. З узагальненим аналізом анкет-відгуків можна ознайомитися в рубриці "Зворотній зв'язок зі слухачами та замовниками навчання" за посиланням: http://zcpk.com.ua/.../sluhachi-pro-riven.../2023