Триває навчання у Запорізькому РЦПК за загальними професійними (сертифікатними) програмами підвищення кваліфікації вперше призначених на посади державної служби категорії "Б", "В", в органах місцевого самоврядування та державних службовців категорії "Б", "В", посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорії посад (не рідше одного разу на три роки).

    У навчанні беруть участь майже 100 публічних службовців – представники 10 структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації, 5 районних державних адміністрацій, 14 територіальних громад Василівського, Запорізького, Мелітопольського та Пологівського районів.

     14 вересня 2023 року учасники професійного навчання підвищили свої професійні компетентності за наступними темами: "Антикорупційне законодавство України: новації та практика застосування. Особливості застосування в умовах воєнного стану", "Цифрова грамотність державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Використання Google-інструментів у поточній роботі публічних службовців".

Наступні навчальні заходи за означеними програмами заплановано на 15, 19 та 22 вересня 2023 року.