11 вересня 2023 року у Запорізькому РЦПК продовжено навчання за загальними професійними (сертифікатними) програмами підвищення кваліфікації вперше призначених на посади державної служби категорії "Б", "В", в органах місцевого самоврядування та державних службовців категорії "Б", "В", посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорії посад (не рідше одного разу на три роки).

    У навчанні беруть участь майже 100 публічних службовців – представники 10 структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації, 5 районних державних адміністрацій, 14 територіальних громад Василівського, Запорізького, Мелітопольського та Пологівського районів.

     Реалізація програм відбувається в онлайн-режимі з використанням програми Zoom. Під час другого навчального дня учасники професійного навчання підвищили свої професійні компетентності за наступними темами: "Реалізація стратегії євроатлантичної інтеграції України: особливості співробітництва з НАТО", "Службова етика та етикет публічних службовців".

Наступні навчальні заходи за означеними програмами відбудуться 14 та 15 вересня 2023 року.