21 липня 2023 року Запорізьким РЦПК було завершено реалізацію  загальної короткострокової програми підвищення кваліфікації  "Моніторинг та оцінювання програм і проєктів".

    У навчанні взяли участь близько 80 публічних службовців – представники апарату та 3 структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації, виконавчого апарату Запорізької обласної ради, 12 територіальних громад Запорізької області та депутати місцевих рад.

  Мета програми, поглиблення знань та формування професійних компетентностей державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад щодо сутності та особливостей ефективного управління програмами, проведення моніторингу і оцінювання реалізації стратегій, програм чи проєктів при впровадженні системних реформ у контексті євроінтеграційних процесів та демократичного врядування, була досягнута.

      По завершенню навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 0,37 кредиту ЄКТС.

    Як і завжди, по завершенню навчального заходу було проведено анонімне анкетування щодо задоволеності слухачів організацією освітнього процесу в цілому. З узагальненим аналізом анкет-відгуків можна ознайомитися в рубриці "Зворотній зв'язок зі слухачами та замовниками навчання" за посиланням: http://zcpk.com.ua/zvorotnij-zvyazok/sluhachi-pro-riven-zadovolenosti-navchannya/2023