20 червня 2023 року Запорізьким РЦПК завершено навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Ефективні комунікації та взаємодія в команді", в якому взяли участь більше ніж 100 публічних службовців – представники 9 структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації, 3 районних державних адміністрацій та 7 територіальних громад Бердянського, Василівського, Запорізького, Мелітопольського та Пологівського районів Запорізької області.

    Під час другого навчального дня учасники професійного навчання поглибили свої знання щодо основних аспектів здійснення ефективних комунікацій, взаємодії у проблемних ситуаціях тощо.

    Під час навчальних заходів публічні службовці виконували різні вправи, відповідали на запитання спікера у чаті та отримували ґрунтовні коментарі викладачки щодо поставлених питань.

    Як і завжди, по завершенню навчального заходу було проведено анонімне анкетування щодо задоволеності слухачів організацією освітнього процесу в цілому. З узагальненим аналізом анкет-відгуків можна ознайомитися в рубриці "Зворотній зв'язок зі слухачами та замовниками навчання" за посиланням: http://zcpk.com.ua/zvorotnij-zvyazok/sluhachi-pro-riven-zadovolenosti-navchannya/2023