З початком широкомасштабного вторгнення Росії в Україну кожен із нас переживає стрес, який призводить до виснаження ресурсів організму і зриву системи адаптації, зниження опору. Звісно, що такі реакції організму є адекватними до обставин воєнного стану, стають в певній мірі звичними, однак вони потребують контрольованості, щоб убезпечити організм від психологічних та фізіологічних розладів.

   Саме тому, 03 травня 2023 року Центром було розпочато реалізацію серії психологічних тренінгів в рамках загальної короткострокової програми підвищення кваліфікації "Стресостійкість як компонент професійної компетентності публічного службовця в умовах воєнного стану".

    Під час першого тренінгового заняття "Феномен стресу (бойового стресу) як різновиду складних життєвих обставин. Особливості діяльності публічного службовця в умовах воєнного стану", яке провела Ганна Бойко, було висвітлено основні риси травмуючої ситуації, пошук і розвиток особистісних ресурсів подолання проблемного стану, способи стабілізації емоцій та відновлення.

    Наступні навчальні заходи за означеною програмою заплановано на 04 та 08 травня 2023 року.