19 квітня 2023 року Запорізьким РЦПК було завершено реалізацію загальної короткострокової програми підвищення кваліфікації  "Розвиток лідерства на публічній службі", в якій взяли участь представники апарату та структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації, Бердянської, Запорізької, Мелітопольської, Пологівської РДА, виконавчого апарату Запорізької обласної ради, 8 територіальних громад Запорізького району та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

  Протягом останнього дня навчання його учасники ознайомились з комунікативними компетентностями лідера, основними принципами ефективної комунікації, прийомами викладання аргументів та активізації власного слухання. Навчилися діагностиці особистісного стилю поведінки в проблемних ситуаціях, аналізу переваг та обмежень власного стилю поведінки в проблемних ситуаціях.

    Як і завжди, по завершенню навчального заходу було проведено анонімне анкетування щодо задоволеності слухачів організацією освітнього процесу в цілому. З узагальненим аналізом анкет-відгуків можна ознайомитися в рубриці "Зворотній зв'язок зі слухачами та замовниками навчання" за посиланням: http://zcpk.com.ua/zvorotnij-zvyazok/sluhachi-pro-riven-zadovolenosti-navchannya/2023