05 квітня 2023 року Запорізьким РЦПК проведено останній вебінар за темами: "Діяльність служб управління персоналом органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування: актуальні питання та сучасні виклики", "Актуальні питання підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування".

   В навчальних заходах взяли участь більше ніж 100 публічних службовців – представники апарату та 14 структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації, 5 районних державних адміністрацій, виконавчого апарату Запорізької обласної ради, Запорізької районної ради та 17 територіальних громад Запорізької області.

За результатами проведеного заходу публічні службовці отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

      Як завжди, кожен навчальний захід в Центрі завершується проведенням анонімного анкетування щодо задоволеності слухачів організацією освітнього процесу в цілому. З узагальненим аналізом анкет-відгуків можна ознайомитися в рубриці "Зворотній зв'язок зі слухачами та замовниками навчання" за посиланням: http://zcpk.com.ua/zvorotnij-zvyazok/sluhachi-pro-riven-zadovolenosti-navchannya/2023