23 лютого 2023 року Запорізьким РЦПК завершено навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Ділове українське мовлення", в якому взяли участь більше ніж 100 публічних службовців – представники апарату та 11 структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації, 5 районних державних адміністрацій, виконавчого апарату Запорізької обласної ради.

    Впродовж двох навчальних днів з учасниками професійного навчання працювала Олена Ольшанська, аспірантка кафедри українознавства Запорізького національного університету, редакторка Комунального закладу "Запорізька обласна бібліотека для юнацтва" Запорізької обласної ради, яка ознайомила публічних службовців з основними змінами в українському правописі, шляхами й методами вдосконалення професійного мовлення публічного службовця. Під час навчальних заходів публічні службовці виконували різні тренувальні вправи та отримували коментарі викладачки щодо правильних варіантів відповідей на тест.

    Як завжди, кожен навчальний захід в Центрі завершується проведенням анонімного анкетування щодо задоволеності слухачів організацією освітнього процесу в цілому. З узагальненим аналізом анкет-відгуків можна ознайомитися в рубриці "Зворотній зв'язок зі слухачами та замовниками навчання" за посиланням: http://zcpk.com.ua/zvorotnij-zvyazok/sluhachi-pro-riven-zadovolenosti-navchannya/2023