21 лютого 2023 року Запорізьким РЦПК було завершено реалізацію загальної короткострокової програми підвищення кваліфікації  "Стресостійкість як компонент професійної компетентності публічного службовця в умовах воєнного стану", в якій взяли участь близько 100 публічних службовців – представники апарату та 10 структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації, 3 районних державних адміністрацій, виконавчого апарату Запорізької обласної ради.

    Впродовж останнього навчального дня з учасниками професійного навчання працювала Яковенко Віра Сергіївна – регіональний координатор уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області.

    Учасники навчання за даною програмою мали змогу ознайомитися з експрес діагностикою "Застресованості організму", зі стратегіями управління стресом та з методикою його подолання. Наприкінці заходу слухачі мали змогу поставити запитання спікеру та отримати на них ґрунтовні відповіді.

    Як і завжди, по завершенню навчального заходу було проведено анонімне анкетування щодо задоволеності слухачів організацією освітнього процесу в цілому. З узагальненим аналізом анкет-відгуків можна ознайомитися в рубриці "Зворотній зв'язок зі слухачами та замовниками навчання" за посиланням: http://zcpk.com.ua/zvorotnij-zvyazok/sluhachi-pro-riven-zadovolenosti-navchannya