06 лютого 2023 року Запорізьким РЦПК було завершено реалізацію загальної короткострокової програми підвищення кваліфікації  "Зв'язки з громадськістю в системі управлінської діяльності органів публічної влади", в якій взяли участь понад 80 публічних службовців – представники апарату та 9 структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації, 2 районних державних адміністрацій, виконавчого апарату Запорізької обласної ради та 6 територіальних громад області.

  Впродовж двох навчальних днів з учасниками професійного навчання працювала Пирогова Кристина Михайлівна – доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Запорізького національного університету, кандидат філологічних наук.

        Спікерка ознайомила публічних службовців з такими темами:

  • Медіарілейшнз як комплексна діяльність щодо реалізації комунікаційної політики органами публічної влади.
  • Форми реалізації паблік рілейшнз.

    Як і завжди, по завершенню навчального заходу було проведено анонімне анкетування щодо задоволеності слухачів організацією освітнього процесу в цілому. З узагальненим аналізом анкет-відгуків можна ознайомитися в рубриці "Зворотній зв'язок зі слухачами та замовниками навчання" за посиланням: http://zcpk.com.ua/zvorotnij-zvyazok/sluhachi-pro-riven-zadovolenosti-navchannya/2023